Vykupujeme
použité kostky LEGO

Máte doma lego, kterému už pár kostiček chybí nebo si s ním už nikdo nehraje? My ho od vás koupíme!

Postup je jednoduchý. Lego stačí vyfotit, zabalit a donést na nejbližší pobočku Zásilkovny.

Legolem_5

Průběh výkupu

odeslání fotky

Lego vyfotíte a fotku nám pošlete, abychom dokázali odhadnout stav a složení kostek.

schválení ceny

Do 3 dnů od nás obdržíte odhad ceny, za kterou od vás lego koupíme. 

doprava zdarma

Lego zabalíte a donesete na nejbližší pobočku Zásilkovny. Dopravu platíme my. 

platba

Peníze na bankovní účet od nás obdržíte za pár dnů. 


  1. Nejdříve ze všeho lego vyfoťte a fotku nám pošlete přes kontaktní formulář nebo přes email vykupkostek@czechrepubrick.cz, společně s odhadem, kolik asi lego váží.


  2. Do 3 dnů vám pošleme odhad ceny, za kolik od vás lego koupíme. Ta se odvíjí podle váhy kostiček a jejich stavu. Čím jsou kostky zachovalejší, tím je cena vyšší. Orientační ceny výkupu najdete níže na této stránce.


  3. Když budete s cenou souhlasit, lego zabalíte a donesete na nejbližší pobočku Zásilkovny. Tam stačí nahlásit kód, který vám předem pošleme a o víc se starat nemusíte. Díky kódu budete mít dopravu zdarma a pracovník Zásilkovny přesně vědět, kam balíček poslat.


  4. Seznam poboček Zásilkovny najdete TADY.


  5. Až balíček dorazí k nám, lego zvážíme a zhodnotíme jeho stav. Do 5 dnů od přijetí zásilky vám pošleme finální cenu výkupu.


  6. Jako poslední nám stačí zaslat číslo bankovního účtu, na který máme peníze za lego poslat. Peníze na účtu budete mít do 10 dnů a můžete si za ně koupit, co se vám zrovna bude hodit. Třeba úplně nové lego :)

Jednoduše nahrajte fotku vašeho lega, odhadněte, kolik asi váží a zanechte nám na sebe kontakt. My vám do 3 dnů pošleme cenu, za kterou od vás lego koupíme.

Nahrát soubor

Děkujeme za odeslání

211109_Evka Neuman_LEGO Lipno_small_00069.jpg
 

Podmínky výkupu

Vykupujeme jen čisté a originální LEGO kostky v dobrém stavu. Poškozené, polámané nebo jinak poničené kostky nepřijímáme.

 

Pokud jsou nalezeny neoriginální kostky nebo je lego znečištěné, vyhrazujeme si právo nákup odmítnout. Při nesplnění výše uvedených podmínek výkupu, odmítnuté kostky a jiné hračky vracíme zpět pouze na náklady prodávajícího.

 

Minimální množství pro výkup je 1 kg, ale více se vyplatí. Když nám pošlete 2 kg a více, jako dárek od nás dostanete jednu základn vstupenku na LEGO výstavu Czech Repubrick zdarma.

Co za to dostanete?

Klasické LEGO kostky,

včetně LEGO Technic

a Minifigurek

250

Kč / kg

DUPLO kostky

200

Kč / kg

Mix kostek DUPLO + klasické kostky (neroztříděné)  

200

Kč / kg

Tipy a triky

Pokud nejsou kostky čisté, doporučujeme je nasypat do dvou povlaků od polštáře a vyprat v pračce s troškou pracího prášku na nejkratší program a nízkou teplotu.

Originální kostku LEGO poznáte podle malého nápisu LEGO na každé kostičce.

Legolem_3
CZECH REPUBRICK logo Ai_white.png