top of page
Skupina dětí plnící úkoly v rámci programu pro školy lego výstavy Czech Repubrick

zábavně vzdělávací program pro školy

Kostky LEGO® už dávno nepatří jen do dětského pokoje. Vznikly sice jako hračka pro děti, ale svou rozmanitostí si získávají své pevné místo i ve světě edukace a poznání.

Navštivte Czech Repubrick v Lipně nad Vltavou a projděte si nejslavnější české hrady a zámky postavené z kostiček LEGO®. Oprašte zeměpisnou mapu a připomeňte si důležité historické milníky. Pomocníkem se vám stanou naše pracovní listy i tištěný průvodce.

Vyzkoušet si můžete i naší detektivní hru Temnyho parťáci. Proměňte se na chvíli v detektivy, kteří pátrají po ukradené svatováclavské koruně. Na dobrodružné cestě bádání se dozvíte spoustu zajímavých příběhů a roztočíte mozkové závity. 

Chcete si rezervovat termín návštěvy, nebo se nás na něco zeptat? Kontaktujte nás pomocí formuláře níže.

Otevřený trezor vzstavující korunovační klenoty postavené z kostek lego

Detektivní hra Temnyho parťáci

Detektivní hra je určena pro skupiny složené z 2-5 hráčů. V týmech se vydáte po stopách zlodějské bandy Temnyho parťáků a pokusíte se najít ukradenou Svatováclavskou korunu. K tomu vám pomůže detektivní výbava, kterou obdržíte na začátku hry. Najdete v ní mapu, zrcátko, lupu, sadu kabelů a bloček s tužkou na poznámky.

 

V průběhu hry vás čekají nástrahy ve formě různých šifer, Morseovy abecedy a dalších úkolů, při kterých bude potřeba zapojit bystrou mysl, ostrý zrak i hmat.

Délka trvání: 1,5 hodiny

Poptávkový formulář

Preferovaný program

Děkujeme za odeslání formuláře

form skoly
bottom of page